bip ssdip cpi

Jakość pracy rządowego Centrum Projektów Informatycznych

Centrum Projektów Informatycznych www.cpi.gov.pl jest ogólnie znane nie tylko z afer korupcyjnych ale też lepiej lub gorzej z realizowanych projektów jak e-Puap, centralny BIP etc.

Chcieliśmy kiedyś skorzystać z centralnego BIP (SSDIP) – oczywiście projekt był opóźniony o czym prasa branżowa też nie zapomniała wspomnieć, ale po nieudanych próbach kontaktu telefonicznego postanowiłem wtedy napisać zgłoszenie, które oficjalnie zostanie zarejestrowane etc.  tak zrobiłem a dziś otrzymałem maila zwrotnego następujące treści:

Zgłaszany przez Pana problem założenia strony BIP został już pomyślnie rozwiązany. Proszę sprawdzić czy założenie strony przebiega poprawnie. W razie dalszych problemów proszę o informację.

Pozdrawiam
Marek Kwiatowski 

Dlaczego o tym piszę – otóż zgłoszenie wysłałem 13 miesięcy temu ;). Także jak ktoś będzie miał narzekającego klienta – niech klient wie, że niektórzy maja dłuższe czasy reakcji 😉

Notabene – zgłoszenie dotyczyło zapytania o pismo, które zostało do nich wysłane parę tygodni wcześniej listem poleconym i oczywiście zaginęło